Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Дата: 11 листопада 2020 о 08:18, Оновлено 29 вересня 2022 о 12:25

Цікавий день на свіжому повітрі.

День моди

"Лист Святому Миколаю"

#МУРС

#МУРС «Без свят не буває дитинства!»

#МУРС «Без свят не буває дитинства!»2

Захист дитинства у цілому світі

День вчителя - ще й день учнівського самоврядування, тому уроки в школі проводили учні старших класів. Сьогодні вони спробували себе в ролі вчителів.

14 лютого - День Святого Валентина

Святий Миколай здійснив мрії і учнів нашої школи - 2020

Минулого тижня рада старшокласників організувала цікаву вікторину у Дерценській ЗОШ І-ІІІ ст. для учнів 7-11 класів.Учні змагалися по складеним графіком. Всім було дуже весело виконувати цікаві завдання. Дякуємо організаторам за цікавий конкурс.

Робота органу учнівського самоврядування

Серед безлічі дитячих занять у навчальному закладі важливе місце займає учнівське самоврядування. Учнівське самоврядування, яке, забезпечуючи участь усіх школярів в управлінні справами колективу свого класу та школи, стає моделлю елементів дорослого життя, формою усвідомлення подальшої активної життєвої позиції.

Учнівське самоврядування — це педагогічна технологія, яка сприяє розвитку громадянських якостей дитини в системі демократичних відносин виховного колективу на принципах  самореалізації, самодіяльності, самоорганізації та самодостатності особистості. Основні завдання діяльності учнівського самоврядування - організація життя учнівського колективу, яка реалізуються у залученні всіх його членів до планування, організації, контролю і підбиття підсумків навчальної і суспільно корисної праці. Основна мета — виховати в учнів активну життєву позицію, підготувати їх до дійової участі в демократичному управлінні суспільством. Правова основа діяльності органів дитячого самоврядування: Конституція України;
Конвенція ООН про права дитини; Закони України «Про охорону дитинства», «Про освіту», «Про дитячі та молодіжні громадські організації»;
розпорядження та накази місцевих органів виконавчої влади та управління освіти і науки; навчального закладу, організації, Статут.

Учнівське самоврядування сприяє виробленню в учнів таких якостей як

• відповідальність за доручену справу, за колектив, за все, що відбувається навколо;
  • принциповість — вміння критикувати, належним чином сприймати критику, давати об'єктивну оцінку власним вчинкам і оточуючих людей;
    самостійність;
    готовність залежно від конкретних умов знаходити правильне рішення, долати труднощі;
  • творче ставлення до дійсності;
  • вміння виявляти ініціативу, вносити в будь-яку справу свої зусилля, думки,пропозиції.

Основні напрями діяльності органів дитячого самоврядування:

• якнайширше залучення дітей та молоді до активної участі в житті колективу, громади;
  • розкриття, самовдосконалення та самореалізація особистості; її моральний та духовний ріст;
  • захист прав та інтересів членів свого колективу;
  • організація просвітницької роботи серед своїх однолітків;
  • організація життя та діяльності свого колективу;
  • підготовка до майбутнього дорослого життя, орієнтовний вибір майбутньої професії.

14 лютого - День Святого Валентина – день, коли люди відкрито говорять про найпрекрасніше у світі почуття – про кохання. У Дерценській ЗОШ І-ІІІ ст. у цей холодний лютневий день на душі тепло як ніколи, а повітря заполонили відчуття щастя і романтики. Сьогодні також можна приділити більше уваги, потурбуватися про близьких та друзів… Активісти учнівського самоврядування школу прикрасили тематичними газетами, організували роботу скриньки для «валентинок» та провели розважальний захід «Він або вона». Тож, бажаємо всім щирого кохання, весняного почуття закоханості, добра і віри. Будьте щасливі!!!

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.